KFF Feronikeli

16/03/2019
KFF Feronikeli shënon fitore në Prizren

Klubi i Futbollit të femrave, Feronikeli ka zhvilluar sot (e shtunë) në Prizren, takimin e xhiros së 15-të, kundër Lirisë, në garën e Ligës së Femrave për sëniore. Vashat e Feronikelit arkëtuan pikë të plota, duke e mposhtur Lirinë me rezultat 1-3. Për KFF Feronikelin shënuan: Rita Olluri, Bardha Kastrati dhe Fatlinda Ramaj. Ndërsa për…

15/03/2019
KFF Feronikeli të shtunën zhvillon ndeshjen ndaj Lirisë

Klubi i futbollit të femrave, Feronikeli, nesër (e shtunë) udhëton në Prizren për ta zhvilluar takimin e xhiros së 15-të, ndaj Lirisë. Klubi ynë pret fitoren e radhës në Prizren, në takimin që fillon prej orës 13:30.

10/03/2019
KFF Feronikeli mposhtë Kosovën e Prishtinës

Klubi i Futbollit të Femrave, Feronikeli, ka siguruar fitoren e radhës. Kësaj radhe vashat e Feronikelit, mposhtën skuadrën e Kosovës së Prishtinës, me rezultat bindës 4-0. Kjo ishte ndeshja e parë kampionate, për sezonin pranveror, të Ligës së Femrave. Ndeshjen e radhës, KFF Feronikeli, e zhvillon te Liria në Prizren. Formacioni i KFF Feronikelit për…

  • 1
  • 2