Feronikeli fitoi me rezultat 1-2, si mysafir i Ballkanit në ndeshjen e zhvilluar të mërkurën, në Suharekë, në kuadër të gjysmëfinales së Kupës së Kosovës.

Golat për Feronikelin u shënuan nga, Mendurim Hoti dhe Mevlan Zeka, kurse të vetmin gol për Ballkanin e shënoi, Berisha.

Kujtojmë që takimi i kthimit zhvillohet më 1 maj, në Drenas.

Këto janë disa nga fotografitë, e ndeshjës së gjysmëfinales së Kupës.

Photocredit: Albert Sinani

18 Prill, 2019