Skuadra e Feronikelit, po vazhdon stërvitjet për ndeshjen ndaj Gjilanit.

Feronikeli dhe Gjilani takohen të shtunën, me fillim prej orës 15:30, në stadiumin “Rexhep Rexhepi”, në Drenas.

25 Prill, 2019