Feronikeli mposhti me rezultat 2-0 Gjilanin, në ndeshjen e xhiros së 29-të, të zhvilluar në “Rexhep Rexhepi”.

Golat u shënuan nga Kastriot Rexha në minutën e 11-të dhe Jean Carioca në minutën e 38-të.

Photocredits: Albert Sinani

28 Prill, 2019