Feronikeli mposhti Gjilanin me rezultat 3-0, në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin “Rexhep Rexhepi”, të dielën, në Drenas.

Kastriot Rexha me dy golashin e tij dhe Mevlan Zeka me një gol, kontribuuan në fitoren e skuadrës që po i prinë IPKO Superligës.

photocredit: Albert Sinani

11 Mars, 2019