Sot, skuadra e Feronikelit ka bërë përgatitjët e fundit para përballjës me Drenicën.

Ndeshja do të zhvillohet nesër me datë 25 qershor (e enjtë) me fillim nga ora 16:45, në stadiumin, “Rexhep Rexhepi” në Drenas.

Skuadra është në formë të mirë dhe në pesë përballjët e fundit me Drenicën, ka tre fitore, një barazim dhe një humbje.

Momentalishtë FC Feronikeli ka 43 pikë dhë është në pozitën e pestë në tabelë, kurse FC Drenica është në pozitën e shtatë me 34 pikë të grumbulluara në 25 ndeshje.

 

 

#ForcaNikli #Feronikeli

24 Qershor, 2020