Feronikeli dhe Llapi tani po bëhen gati të zbresin në fushë, për ta zhvilluar takimin e xhiros së 19-të, në IPKO Superligë.

Formacioni zyrtar i Feronikelit:

Florijan Smakiqi, Perparim Islami, Yll Hoxha, Arber Prekazi, Lapidar Lladroci, Mendurim Hoti, Astrit Fazliu, Kastriot Rexha, Jean Da Silva, Albutrint Morina, Albert Dabiqaj.

Në bankën rezervë:

Deniz Troshupa, Met Millaku, Astrit Thaqi, Lulzim Doshlaku, Artur Magani, Drilon Lladrovci, Kone Hamed.

24 Shkurt, 2019