Feronikeli po vazhdon stërvitjet sot (e enjte) për tu përgatitur sa më mirë për ndeshjen e radhës që zhvillohet të shtunën.

Ekipi po punon mirë dhe me shumë atmosferë para takimit ndaj Vushtrrisë, që fillon në ora 14:00.

Kujtojmë që ndeshja e së shtunës zhvillohet pa praninë e tifozëve, shkaku i masave preventive që ka marrë Qeveria ndaj virusit Korona.

12 Mars, 2020