Feronikeli arkëtoi tri pikë të plota, në ndeshjen e së dielës, të zhvilluar ndaj Kek-ut, të cilën e fitoi me rezultat 0-4.

Carioca hapi serinë e golave në minutën e 27-të, ndërsa më pas, Kastriot Rexha shënoi edhe tre gola të tjër, në minutat 30-të, 46-të dhe 80-të.

Këto janë disa nga fotografitë e ndeshjes, së zhvilluar në stadiumin “Agron Rama”.

Photocredit: Albert Sinani

22 Prill, 2019