Feronikeli takohet me Santa Coloman, në finalen e Preliminary Round të UEFA Champions League.

Biletat do të fillojnë të shiten prej ditës së enjte, nga ora 14:00, në këto pika:

Në Prishtinë, në sheshin “Zahir Pajaziti”.

Në Drenas, në sheshin “Fehmi Lladrovci”.

Në Drenas, në Restaurant “Dijamant”.

Në Komoran, te Pizzeria “Dijamant”.

Diten e ndeshjes (të premten) biletat do të shiten vetëm te Stadiumi “Fadil Vokrri”.

Çmimet e biletave janë këto:

5 Euro për zonat Përendim dhe Lindje

10 Euro për Zonën VIP

26 Qershor, 2019