Ndeshja mes Feronikelit dhe Lincoln Red Imps do të zhvillohet sonte (e martë), me fillim prej orës 20:45.

Takimi është në kuadër të UEFA Champions League, turneut preliminar të garave.

Biletat kanë filluar të shiten mëngjesin e sotëm në këto pika:

Prishtinë: Stadiumi “Fadil Vokrri”

Drenas: Restaurant Dijamant

Komoran: Pizzeria Dijamant

Çmimet janë si vijon:

Lindje dhe Përendim – 5 Euro

VIP – 10 Euro.

 

25 Qershor, 2019