Klubi i Futbollit për Femra, Feronikeli është rikthyer te fitoret, pas barazimit pa gola javën e kaluar ndaj Mitrovicës.

Feronikeli e fitoi 4-0 ndeshjen ndaj A&N, teksa golat i shënuan Kastrati, Miftari, Curraj dhe Ramadani.

3 Nëntor, 2019