Feronikeli fitoi ndeshjen miqësore ndaj Drenasit, të zhvilluar të shtunën, me rezultat 3-0.

Golat u shënuan nga Mevlan Zeka, Alush Gavazaj dhe Hamedo Kone.

photocredit: Albert Sinani

24 Mars, 2019