Nesër (e martë) zhvillohen dy ndeshje të turneut preliminar të Champions League.

Takimi i parë është mes Tre Penne dhe Santa Coloma, ndërsa i dyti mes Feronikelit dhe Lincoln Red Imps.

Konferencë për media për këto dy takime nuk do të ketë dhe për këtë kërkojmë mirëkuptimin e mediave.

24 Qershor, 2019