LIVE

Pjesa e parë

Në Drenas po zhvillohet ndeshja në mes Feronikelt dhe Dukagjinit.

Feronikeli e filloi mirë takimin dukë shënuar dy gola të shpejtë, por Dukagjini nuk u dorëzua lehtë në ketë pjesë.

Nikli ishte në epërsi të dyfishtë me golat e Haxhi Neziraj në minutën e dytë dhe Albert Dabiqaj në minutën e 22-të.

Ndërsa për klinasit golat i shënuan Jeton Dushi në minutën e 27-të dhe Mark Milicaj në minutën e 34-të.

 

 

 

2 Dhjetor, 2019