Me rastin e ndarjes nga jeta të nënës së heroit, Fehmi Lladrovci, presidenti i FC Feronikelit, Naser Ramaj shprehë ngushllimet më të sinqerta për familjen Lladrovci.

Presidenti Ramaj, së bashku me gjithë stafin e FC Feronikelit, shprehin ngushëllimet më të sinqerta edhe për Kryetarin e Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovcin si dhe kapitenin e skuadrës, Lapidar Lladrovcin.

Nëna Shefkije ka rritë breza që e kanë bërë Kosovën krenare në çdo sferë.

10 Qershor, 2020