Është shtyrë për të enjten, ndeshja që ishte paraparë të luhej nesër (e mërkurë), mes Feronikelit dhe Llapit.

Shkaku i gjendjes së rënduar në Shqipëri, FFK ka marrë vendim që të shtyhen për të enjten ndeshjet e Kupës së Kosovës.

Ndeshja do të zhvillohet në orar të njëjtë, pra të enjten prej orës 12:30.

26 Nëntor, 2019