Po bëhen përgaditjet e fundit për sfidën e së dielës, që Feronikeli e zhvillon ndaj Gjilanit.

Skuadra duhet në formë dhe në atmosferë tejet të mirë përballë sfidës së nesërme.

Ndeshja fillon prej orës 13:30, në stadiumin “Rexhep Rexhepi”, në Drenas.

9 Mars, 2019