Kryetrajneri i FC Feronikelit, Afrim Toverlani për faqën zyrtare të klubit tha se kemi punuar shumë për ta mbajtur formën e mirë në ekip.

“Ndeshja me Dukagjinin është sfida e radhës për ne, kundershtarin duhet ta respektojmë dhe në fushë le të fitojë ekipi më i mirë. Në stërvitje gjithçka është në rregull, të shohim si do të shkoj ndeshja”, tha Toverlani.

Takimi zhvillohet nesër nga ora 17:00 në stadiumin,”18 Qershori” në Klinë.

 

 

#forcaNikli #Feronikeli

11 Qershor, 2020