Në mesin e yjeve të Feronikelit që do të vazhdojnë rrugën me kampionët e Kosovës, nuk mungon assesi kapiteni i skuadrës, Lapidar Lladrovci.

Lladrovci ka vënë firmën në kontratën e re me klubin e Feronikelit, për ti ndjekur sukseset së bashku përsëri.

FC Feronikeli konfirmon marrëveshjen e re mes presidentit, Ramaj dhe mbrojtësit Lladrovci.

Lladrovci, së bashku me Prekazin e Thaçin ishin shtyllë e qendrës së mbrojtjes.

8 Qershor, 2019