KB Feronikeli ka arritur marrëveshje për vazhdimin e bashkëpunimit me trajnerin, Petrit Zeqiri.

Zeqiri mbetet ndër trajnerët më të mirë vendorë në basketboll dhe shpresojmë në suksese edhe më të mëdha, në klubin që tani garon në Superligën e Kosovës.

25 Korrik, 2019